Hakkımızda 2017-01-22T19:08:01+00:00

NELER YAPIYORUZ?

Yazıcı Dekorasyon lider, kaliteli, yenilikçi ve fark yaratan ithal markaları bünyesinde bulundurmaktadır. Yaşam alanlarına hayat ve estetiği bir arada sunan ürünleri ile dekorasyon sektöründe hizmet vermektedir.

Yazıcı Dekorasyon için başarı , kurumsal değerlere dayanır. Rasyonel kararlarla gireceği pazarlardaki payını her zaman büyütme amacında olan firmamız , çalışanlarına , müşterilerine , bayilerine ve çalıştığı markalara bir ekip gözüyle bakmaktadır.

Yazıcı Dekorasyonun kurumsal değerlerinin özünde insana saygı bulunmaktadır. Başarısının temelinde ise kaliteli ürün ve hizmet , sonuç odaklı çalışma ile direk ve açık iletişim gibi başlıca özellikler bulunmaktadır.

Yazıcı Dekorasyon, bir markanın tüketici ile ilişkisi ölçüsünde var olduğuna inanarak , müşteri memnuniyetine ve beklentilerine göre ürünlerini ve hizmetlerini sürekli yenileme stratejisiyle yola çıkmıştır.

NEDEN BİZ?

Bizi tercih etmeniz için bir çok sebep var. Bir kaç tanesinden bahsetmemiz gerekirse…

MERKEZİ KONUM

Hizmet ofisimiz Küçükyalı merkezde olup, tüm lokasyonlara yakındır. Buna bağlı olarak ulaşım ve hizmetimiz hızlıdır.

PROJELERİMİZ

Yapı inşaat sektöründen kişisel evi içi dekorasyon çözümlerine varana kadar bir çok farklı kulvarda hizmetimiz mevcuttur.

SATIŞ SONRASI

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma şeklimizden dolayı, satış sonrası sorun yaşayan müşterilerimizin her daim yanındayız.

HEDEFİMİZ

Yaptığımız tüm çalışmalarımızda müşteri memnuniyetini gaye edinerek, kaliteli ve başarılı işler çıkarmak asıl hedefimizdir.

http://www.thedreampainter.com hermes replica http://www.simondeli.com http://www.weeklyleak.com replica handbags hermes replica http://www.transglobalcm.com hermes replica https://www.9replicabag.com replica bags replica handbags http://www.fasc.net replica hermes hermes replica iphone cases cheap jewelry wholesale jewelry sex toys cheap sex toys human hair wigs cheap nfl jerseys cheap jerseys hermes replica replica hermes http://www.gretel-killeen.com http://www.replicaaa.com replica handbags cheap canada goose